Tarihçe

1957 yılında iş hayatına başlayan Rahmetli Yüksek İnşaat Mühendisi Mehmet BADUR iş hayatında kaldığı süreboyunca gerek yurt genelinde ve gerek yurt dışında otoyollar, üniversiteler, köprüler, su yolları, drenajlar hava limanları, konutlar, lojmanlar ve daha birçok , vatana hizmet veren inşaat projeleri gerçekleştirmiştir. Badur İnşaat ve Yatırım A.Ş. bu bilgi , deneyim ve hayat görüşünün ışığında yoğrularak gelen Gökhan BADUR tarafından vatana ve millete kesintisiz hizmete devam edebilmek amacı ile 2006 yılının mart ayında kurulmuştur.

Vizyonumuz

Şirketimiz, içinde bulunduğu Gayrimenkul Geliştirme, Yatırım ve İnşaat sektöründeki tecrübesi ve mükemmelliyetçi anlayışıyla müşterilerine hizmet ederek, inşaat sektöründe lider, atılımcı ve yenilikçi düşünce yapısıyla da yeni ufuklar açarak, insanlığa hizmet eden projelerde öncü olmak…

Misyonumuz

Her türlü inşaat faaliyetleri, Gayrimenkul Geliştirme, Yatırım ve İnşaat konusunda hizmet veren kurumumuzun amacı; yenilikçi ve yüksek derecede ihtisaslaşmış hizmet sunarak, müşterilerine; sağlam, dayanıklı, ileri teknoloji barındıran, güvenli, çağdaş ve modern mimari anlayışla tasarlanmış konforlu yeni yapı projeleri sunmaktır.

Değerlerimiz

DÜRÜSTLÜK
GÜVENİLİRLİLİK
İŞ ETİĞİNE SAYGILI OLMAK
MÜŞTERİ ODAKLI OLMAK
SORUMLULUK
ÇÖZÜMCÜLÜK
TAKIM ÇALIŞMASI

Yönetim Kurulu

Gökhan BADUR, Yönetim Kurulu Başkanı
Bilkent Üniversitesi, Ankara – İktisat Lisansı, 1997
Bilgi Üniversitesi, Istanbul – İşletme Yüksek Lisansı, 2006

Duygu BADUR, Yönetim Kurulu Üyesi
Koç Üniversitesi, İstanbul – Uluslararası İlişkiler Lisansı, 2004